Xaero Racer 5"

Novinka Tip
Značka: Xaero
2 190 Kč 2 190 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Český pětipalcový lehký a extrémně odolný rám navržen převážně pro FPV závody, který je možné využít i jako freestyle rám nabízející velmi praktickou konstrukci s doživotní zárukou na kovové držáky motorů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vertikální typ rámu, který tvoří 5mm karbonová ramena a 2mm plata rámu (horní, střední i spodní). Specielně navržený pro težší pohonné baterie 6s, ale je možné na něm používat i baterie 5s nebo 4s. Dále speciálně navržené držáky motorů pro motory s roztečí šroubů 16x16mm a maximální velikostí vrtule 5.1". Další prvkem jsou 3D tišťěné klíny s integrovaným držákem kabelů (součást konstrukce), které slouží jako dodatečné vymezení prostoru mezi spodním a středním platem. Všechny tyto prvky prošly náročným testováním.

Tato ojedinělá konstrukce umožňuje umístění ESC (20x20mm) do spodního prostoru mezi plata, kde je ESC chráněno před mechanickým poškozením z jakékoliv strany. Protože je ESC s FC v horní části propojeno kabelem (součástí stacku) je v této horní části rámu dostatek místa srovnatelný s autobusovým rámem.

Pro použití na freestyle ltze umístit na horní plato 3D tištěný držák HD kamery - GoPro Hero 7, GoPro Session 5, apod. Možnost objednání 3D držáku v příslušenství rámů.

  • rozteč šroubů motorů: 16x16mm
  • max. velikost vrtulí: 5,1"
  • otvory pro stack: 20x20mm
  • velikost FPV kamery: micro a nano
  • umístění baterie: zespodu rámu
  • váha konstrukce rámu bez 3D doplňků: 90g 

 

Balení rámu obsahuje veškerý spojovací materiál (šrouby včetně matiček rámu, šrouby k ESC i FC).

Barevnou variantu 3D tištěných doplňků je možno upravit po předchozí dohodě (základní barva 3D tisků je černá).