Bonusový program

Bonusový program představuje způsob poděkování za vaše nákupy v našem eshopu. Pro věrné a pravidelné zákazníky nabízíme bonusový systém za realizované nákupy a další aktivitu (například registrace do eshopu), Celková částka, kterou vynaložíte na nákup našich produktů, bude automaticky převedena na bodovou hodnotu a to v poměru 50 CZK = 1bod nebo 2 € = 1bod. Body mohou sbírat všichni registrovaní i neregistrovaní zákazníci. Minimální výše objednávky pro možnost čerpání bonusových bodů je 500kč vč. DPH 21%. Čerpání bodů se nachází v posledním kroku objednávky před jejím odesláním.

Jak můžu získat bonusové body?

Bonusové body získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek bonus bodů, můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete získat. Bonusové body se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. 1 bod pak představuje hodnotu 1kč

PŘIKLAD: zakoupíte si set CETUS PRO FPV KIT v celkové hodnotě 5990,-Kč a získáte +119.8 bodů.
Což je 119.8Kč které můžete využít pro další nákup. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení