GoPro Hero 9,10,11,12,11 Mini, Hero Bones ND Filtry - Premium Gorilla glass, twist-on

Značka: CameraButter
2 049 Kč 1 693,39 Kč bez DPH
Objednáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Multipack ND filtrů ND8, ND16, ND32

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrémně kvalitní ND filtry vyrobené pro GoPro Hero 9, GoPro Hero 10 a GoPro Hero 11 Black. Tyto filtry se nasazují bez použití nářadí a nahrazují čirý kryt čočky na GoPro Hero 9/10/11/11 mini a zachovají vodotěsné těsnění. Tyto prémiové filtry používají naše ultra vysoce kvalitní sklo Black DiamondTyto filtry pasují i na GoPro Black Bones

ND filtry jsou extrémně pevné - vyrobené z 2 mm silného skla Corning Gorilla a eloxovaného hliníku, jedná se o nejsilnější GoPro ND filtry na světě. Sklo je opatřeno nanovrstvou, která snižuje odlesky, odpuzuje vodu, olej a usnadňuje setření otisků prstůObsahuje přepravní pouzdro.

Kompatibilní s:

  • GoPro Hero 11
  • GoPro Hero 11 mini
  • GoPro Hero 10
  • GoPro Bones
  • GoPro Hero 9

Instrukce k instalaci:

Odstraňte stávající čočku/kryt otočením o 90 stupňů rovnoběžně s fotoaparátem. Může pomoci mírné odtažení od fotoaparátu. Umístěte ND filtr Camera Butter na fotoaparát tak, aby kovové lišty na filtru byly orientovány vodorovně. Při zatlačení směrem ke kameře otáčejte filtrem o 90 stupňů. Ujistěte se, že je filtr správně usazen a je v jedné rovině s fotoaparátem. Pokud je křivý nebo jej lze snadno odstranit, vyjměte a znovu nainstalujte.

Balení obsahuje:

  • sadu Master Pack ND4, ND8, ND16, ND32, ND64